درباره لاندری سایان

بزرگترین مرکز شستشوی البسه و منسوجات پارچه ای در شرق کشور

لاندری سایان با استفاده از تجربیات موفق جهانی در خصوص یکپارچه سازی شستشوی منسوجات هتل ها، مهمانپذیر، قطار و هواپیما در یک فضای واحد، نسبت به راه اندازی یکی از بزرگترین مراکز لاندری صنعتی کشور، در محل مجتمع توریستی رفاهی آبادگران مشهد با نام تجاری سایان اقدام نموده است.

لاندری سایان

همشهری عزیز

sayan

تضمین حفظ کیفیت البسه پس از شستشو مارک پوشان عزیز.

سایان با استفاده از نیم قرن تجربه مدیران و پرسنل خویش به صورت انصاری مجری طرح تضمین کیفیت منسوجات می باشد.

لاندری سایان با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده، خرید و راه اندازی دستگاه‌های مدرن شستشو اتو و بسته بندی ، استفاده از دانش روز و سرویس دریافت و تحویل کالا در محل مشتریان تمامی تلاش خویش را در ایجاد مجموعه‌ای منظم و کارآمد و منحصر به فرد به کار بسته است.

ما در لاندری سایان ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات سازنده همشهریان عزیز تلاش داریم تا سفارشات شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام دهیم.

لاندری سایان با داشتن دو خط مجزا شامل دو دستگاه ماشین لباسشویی 70 کیلویی، دو دستگاه ماشین لباسشویی 40 کیلویی، یک دستگاه ماشین پتو شویی 100 کیلویی، پنج دستگاه ماشین خشک کن 50 کیلویی، 4 دستگاه ماشین آبگیر 20 کیلویی، دو دستگاه اتو پرس، یک دستگاه اتو غلطک و یک دستگاه خشکشویی و خط وکیوم و بسته بندی توان شستشوی 200 کیلوگرم ..منسوجات پارچه ای را در یک ساعت دارا بوده و همکاری با قطارهای فدک، هتل حیات شرق (2000 تخت) ، هتل همای شماره1 ، هتل سفیران ، هتل حافظ و ... را در رزومه خویش دارد.

اهمیت لاندری سایان از نظر ما
در بزرگترین لاندری کشور بودنش نیست، بلکه اهمیت آن در بهم تنیدن مجموعه‌ای از عوامل از جمله استفاده از برترین اساتید این حوزه، بکارگیری پرسنل با تجربه و تحصیل کرده، ایجاد سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان و توجه بسیار به مقولات بهداشتی می‌باشد.

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 30 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم